• شرایط و قوانین استفاده از محصولات  و وبسایت فاکسزینو
 • کاربر گرامی، عضویت در سایت فاکسزینو، و/ یا استفاده از قسمت آبونمان وب سایت، و/یا استفاده از ویدیوهای آموزشی ارائه شده توسط وب سایت، به معنای موافقت کامل و بی قید و شرط شما با قوانین ذیل می باشد. خواهشمند است به دقت آن را مرور فرمایید.
 • ترید همواره امری پر ریسک بوده و در هر حالت، امکان ضرر و زیان وجود دارد. اگر توان تحمل چنین مواردی را ندارید؛ به هیچ عنوان این کار را به شما توصیه نمی کنیم و از شما خواهشمندیم همین الان، از این وب سایت دوری فرمایید.
 • ترید همواره کاری وقت گیر و یک شغل تمام عیار است. در صورتی که نمی توانید وقت کافی را به این امر اختصاص دهید به دنبال شغل دیگری بگردید.
 • هیچ کس یک شبه به پول نمی رسد. کسب درآمد نیازمند صرف وقت و انرژی و تحمل ریسک فراوان است. خلاف این گفته تنها دروغی رنگین خواهد بود.
 • بدون داشتن دانش کافی؛ وارد ترید شدن به مراتب بدتر از سوزاندن یک اسکناس توسط شعله ی کبریت است. این را هرگز فراموش نکنید و هرگز از ما تقاضای کمک در جهت سرمایه گذاری شما، در زمانی که خود فاقد دانش لازم هستید، را نفرمایید.
 • مواردی از قبیل مسائل سیاسی (مگر در روند قیمت بازار تاثیری داشته باشند)، اخبار نامرتبط با ترید، موارد نامربوط به ارزهای دیجیتال، تبلیغات سایت ها؛ صحبت در مورد هک، سایت های شرط بندی و هایپ، و موارد مستهجن و خلاف فرهنگ و آداب جامعه ی ایران؛ به هیچ عنوان قابل قبول نیست و در صورت مشاهده؛ متاسفانه از پذیرفتن شخص خطاکار معذور خواهیم بود (حتی اگر عضو ویژه ی سایت باشد).
 • از دید ما یک تریدر خود می بایست قبل از اقدام به خرید یا فروش بررسی های لازم را انجام دهد. با وجودی که اعضای تیم نهایت تلاش خود را در بررسی اخبار، ارائه ی تحلیل ها، و صدور سیگنال به خرج می دهند؛ بررسی بازار از طرف تریدر الزامی است. این قانون شامل حال تمامی اجزای این وب سایت از جمله بخش آبونمان می باشد.
 • هدف از ارائه ی سیگنال ها و تحلیل ها و اخبار، سهولت کار شما تریدر عزیز است. در صورتی که بدون بررسی شخصی و تنها به صرف دیدن یک سیگنال اقدامی نمودید؛ مسئولیت کامل بر عهده ی خودتان است و وب سایت، نویسنده ی تحلیل، مدیران سایت، و هیچ فرد دیگری مسئولیتی در قبال ضرر و یا زیان احتمالی شما نخواهد داشت و پاسخگو نخواهد بود و وب سایت فاکسزینو حق اعتراض درباره ی ضرر و زیان احتمالی را از شما سلب می نماید.
 • سایت فاکسزینو، صرفا یک سایت بررسی و تحلیل و خبر رسانی است. به هیچ عنوان در سرمایه گذاری اعضا شرکت نخواهد نمود، هرگز پیشنهاد همکاری با سرمایه گذاران جهت اقدامی عملی در بازارهای مالی را قبول نخواهد کرد و در هیچ زمان، چه در سود شما، چه در زیان شما، خود را شریک قرار نداده و هیچ کدام از طرفین (اعضای وب سایت، و مدیران و تحلیلگران سایت) حق اعتراض و یا طلب سود یا زیان را از یکدیگر نداشته و چنین حقی را از یکدیگر سلب می نمایند.
 • به یاد داشته باشید که تحلیل امری بسیار دقیق و حساس است. تک تک کلمات بکار رفته در متن تحلیل دارای ارزش زیادی است و در صورتی که تنها بدلیل تمایل شخصی خود، کلماتی مانند “اگر”، “شاید”، “احتمال” و امثال آن را نادیده گرفتید، مقصر تنها شخص شما خواهید بود.
 • بازارهای مالی به هیچ عنوان ثبات ندارند و از روندی یکسان پیروی نمی کنند. همواره این احتمال وجود دارد که پیش بینی های یک تحلیل درست نباشد. سایت، مدیران، تحلیلگران، و دست اندرکاران فاکسزینو هیچ تضمینی در جهت صحیح بودن تحلیل ها را بر عهده نگرفته و همواره اعلام می دارند که بدلیل عدم ثبات بازارهای مالی و دخالت ده ها فاکتور در این بازارها، تک تک تحلیل های ارائه شده احتمال اشتباه بودن را در ذات خود دارند. این تحلیل ها صرفا در جهت مشاوره، یادآوری، و سهولت کار تریدرها ارائه شده و فاقد هرگونه ارزش قانونی می باشند.
 • در ترجمه ی مقالات (white paper) و اخبار؛ تیم ما کاملا به متن اصلی وفادار می ماند. ارائه ی یک white paper یا خبر به هیچ عنوان بدان معنی نیست که سایت و اعضای تیم آن را تایید یا رد می نماید و تنها جنبه ی اطلاع رسانی دارد.
 • شما به عنوان فردی که سرمایه گذار هستید؛ تنها خود مسئول تصمیم گیری درباره ی این سرمایه می باشید و هیچ فرد یا نهاد یا تیم دیگری مسئولیتی در قبال ضرر و یا زیان شما نداشته و هیچ حقی در قبال سود احتمالی شما برای خود قائل نخواهد بود.
 • فراموش نکنیم که یک تیم؛ هرچقدر قوی و حرفه ای عمل نمایند؛ از انسان ها تشکیل شده است و انسان ممکن الخطا می باشد. بنابراین در صورتی که یک خبر از چشم تیزبین تیم پنهان ماند و یا در تحلیل یک خبر و یا نمودار خطایی سر زد؛ امید ما بر آن است که شما به عنوان یک تریدر؛ توان تمیز داشته باشید و خود تحلیل نهایی را انجام داده و تصمیم گیری نمایید. هیچ یک از اعضای تیم و تحلیلگران سایت، ادعای تصمیم گیری بجای فرد تریدر را نداشته و چنین ادعایی از جانب تریدر ها را رسما بی ارزش و فاقد اعتبار قانونی میدانند.
 • وب سایت فاکسزینو، مدیریت آن، و تمامی اعضای فعال در این وب سایت، خود را ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و قواعد پذیرفته شده ی عرفی و بین المللی می داند.
 • خط مشی اصلی این وب سایت، رفتار صادقانه و مسئولانه در برابر مخاطبانش است.
 • ویدیوهای آموزشی ارائه شده بر روی وب سایت؛ در بازار کریپتوکارنسی (ارزهای دیجیتال) فیلم برداری شده است، با این وجود، تمامی دانش ارائه شده در این ویدیو ها، در بازارهای رسمی کشور جمهوری اسلامی ایران (مانند بورس) نیز قابل استفاده بوده و ارزش علمی آن پا برجا خواهد بود.
 • سیگنال های ارائه شده در قسمت آبونمان سایت فاکسزینو شامل قوانین کپی رایت بوده و متعلق به سایت فاکسزینو است. هرگونه نشر و ارسال این سیگنال ها در سایت ها، گروه ها و شبکه های مجازی، و غیره ممنوع بوده و سایت فاکسزینو حق اعتراض و برخورد قانونی با موارد مذکور را برای خود محفوظ می دارد.
 • سایت فاکسزینو تنها مکانی است که اعضای تیم تحلیل های خود در راستای صدور سیگنال و یا تحلیل ارائه خواهند نمود. در صورت مشاهده ی تحلیلی به نام سایت در خارج از این فضا (وب سایت فاکسزینو) مسئولیت از اعضای تیم و سایت سلب می گردد و سایت فاکسزینو هیچ مسئولیتی در قبال چنین سوء استفاده هایی از نام خود را نخواهد داشت.
 • اطلاعات ورودی اعضا اعم از نام، نام خانوادگی، رمز عبور، شماره تلفن، و یا آدرس، در نزد سایت محفوظ بوده و امنیت آن را تضمین می نماید. بدیهی است در صورت مراجعه مراجع قانونی و با طی شدن مراحل قانونی بطور کامل، اطلاعات لازم در اختیار آن مرجع قانونی (مانند وزارت دادگستری) قرار خواهد گرفت، در غیر این صورت، به هیچ عنوان اطلاعات اعضای سایت در دسترس قرار نخواهد گرفت.
 • همانطور که در ابتدای تمامی ویدیو های آموزش تحلیل تکنیکال بیان شده است، این ویدیو ها شامل قانون محافظت از کپی خواهند بود و تمامی حق و حقوق آن متعلق به آقای محمد مقدم بوده، در صورت نشر بدون اجازه، با متخلف برخورد قانونی خواهد شد.
 • در مورد هرگونه خرید از وب سایت فاکسزینو، به استناد بند (د) ماده ۳۸ قانون تجارت الکترونیک و آیین نامه اجرائی ماده ۷۹ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۵، و به دلیل شرایط خاص کالا و خدمات ارائه شده در وب سایت فاکسزینو، امکان انصراف و عودت وجه وجود ندارد لذا از خریداران خواهشمندیم، در زمان خرید از فروشگاه کمال دقت را ملزوم فرمایند.
 • این قوانین و بندهای فوق در زمان نیاز و بسته به شرایط ممکن است تغییر کند و هرگونه حق اعتراض را نسبت به قوانین وضع شده در این صفحه از کاربران سلب می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه